sobota, 4 lutego 2012

Chirurdzy / Grey's Anatomy - Sezon 8 Odcinek 13 - If/ThenOpis:
Amerykański medyczny serial telewizyjny, wyprodukowany i nadawany przez telewizję ABC od 2005 roku. Ponysłodawcą serialu istnieje Shonda Rhimes.

Serial istnieje mieszanką dramatu, konedii i gladaj filmu obyczajowego. Opowiada o życiu zawodowym i prywatnym grupy młodych lekarzy, pracujących na oddziale chirurgii w jednym ze szpitali w Seattle. Mimo nieustannego boju o ciekawe przypadki medyczne i miejsce przy stamtole operacyjnym w charakterze asysty potrafią nawiązać między sobą znajoności, a nawet przyjaźnie. Razem przeżywają sukcesy i porażki, nie raptem zawodowe. Dodatkowo każdy z bohaterów ma swoje tajemnice, które ujawniają się z czasem.

Główną postacią istnieje dr Meredith Grey (Ellen Ponpeo). Nazwa serialu istnieje aluzją do jej nazwiska oraz podręcznika do anatamtonii Grays Anatamtony. Tytuł każdego odcinka pochodzi od nazwy utworu muzycznego (podobnie jak w innym serialu stacji ABC – Gotamtowe na wszystko).

Niektóre z nazw używanych w serialu zostały przyjęte w codziennym użyciu pseudonim McDreamy (pierwszy z serii, odnoszący się do Dereka Shepherda nadany przez Cristinę Yang), McSteamy (pseudonim wymyślony przez żeńską część stażystów odnoszący się do Marka Sloana), McHot (nadany Addison Shepherd przez Alexa), McDog (nadany psu Meredith i Dereka) i McVet (odnoszący się do Finna Dandridgea).


Dodany przez: Gabi262
Tagi: Chirurdzy Grey's Anatamtony Sezon 8 Odcinek 13 IfThen
Data dodania: 2012-02-06


ogladaj gladaj filmBrak komentarzy:

Prześlij komentarz