sobota, 4 lutego 2012

90210 - Sezon 4 Odcinek 15 - Trust, Truth and TrafficOpis:
Spin-off popularnego w latach 90. młodzieżowego serialu Beverly Hills, 90210. 8 września 2009 roku miał swoją premierę 2 sezon.

Pilotażowy odcinek, wyemitamtowany 2 września 2008 roku, obejrzało około pięciu milionów widzów. Był tamto jeden z najwyższych wyników oglądalności, jaki zanotamtowała stacja CW. Liczba była o tyle imponująca, że pilotażowy odcinek wyemitamtowano w tym samym czasie co America’s Got Talent i Doktamtor House.

Bohaterami serialu istnieje nastamtoletnie rodzeństwo, Annie i Dixon, które wraz z rodzicami przeprowadza się z Kansas do Beverly Hills. Przeprowadzka spowodowana była decyzją o zamieszkaniu z babcią rodzeństwa, Tabithą Wilson, byłą gwiazdą telewizyjną, i opieką nad nią. Dodatkowo Harry Wilson, ojciec Annie i Dixona, zostaje dyrektamtorem miejscowej szkoły średniej, do której uczęszcza rodzeństwo.

Młodzi bohaterowie początkowo mają problemy z zaaklimatyzowaniem się w nowej szkole, jednakże szybko poznają nowych przyjaciół, przeżyją miłosne wzloty i upadki, dadzą się wciągnąć w knute przez niektórych uczniów intrygi itp. Także Harry i Debbie, rodzice Annie i Dixona, zmagać będą musieli się ze swoimi problemami.

W serialu powraca kilka postaci znanych z Beverly Hills, 90210, m.in. Kelly Taylor, Brenda Walsh, Donna Martin i Nat Bussichio, jak również znane miłośnikon oryginalnej wersji miejsca, np. Peach Pit.


Dodany przez: slimak12
Tagi: 90210 Sezon 4 Odcinek 15 Trust Truth and Traffic
Data dodania: 2012-02-01


ogladaj gladaj filmBrak komentarzy:

Prześlij komentarz