czwartek, 12 stycznia 2012

Up All Night - Odcinek 12 - New Year’s EveOpis:
"Up all night" tamto serial o nieco lekceważącym stamtosunku do rodzicielstwa. Głównymi bohaterami są Brinkley`owie. Regan z powodzeniem łączy życie rodzinne i zawodowe. istnieje kochającą żoną, a jednocześnie kobietą sukcesu, która nie stroni od imprez. Gdy niespodziewanie odkrywa, że istnieje w ciąży, jej życie wywraca się do góry nogami.

Regan postanawia zrobić wszystko, by dziecko nie zmieniło jej dotychczasowych zawodowych obowiązków. Ponóc ma jej w tym jej mąż - Chris, który od monentu narodzin zostaje ojcem opiekującym się donem.

Dość szybko okazuje się, że nowe życie z dzieckiem, nie istnieje łatwe. Ciągły brak snu, nawracające obawy i presja stamtosowania zasad nowoczesnego wychowania sprawiają, że małżonkowie czują się coraz niepewniej w roli rodziców.

Co więcej, sytuacji nie sprzyjają niekończące się zachcianki i polecenia szefowej Regan. Ava istnieje ambitną i przewrażliwioną na swoim punkcie prowadzącą talk show. Nawet nie zauważa, że jej zachowanie notamtorycznie wytrąca Regan z równowagi.

W "Up all night" występują Christina Applegate, Maya Rudolph, Will Arnett i Nick Cannon. Producentami wykonawczymi są: Lorne Michaels, Emily Spivey, Jon Pollack, Erin David. Ponysłodawczynią serialu istnieje Emily Spivey.


Dodany przez: loveanime
Tagi: Up All Night Odcinek 12 New Year’s Eve
Data dodania: 2012-01-13


ogladaj gladaj filmBrak komentarzy:

Prześlij komentarz