czwartek, 12 stycznia 2012

Parks And Recreation - Sezon 4 Odcinek 11 - The Comeback KidOpis:
„Parks and Recreation” tamto amerykański serial konediowy z rodzaju mockumentary, emitamtowany przez amerykańską stację NBC od 9 kwietnia 2009 roku. Przedstawia perypetie pracowników Departamentu Zieleni. Serial składa się z trzech serii i 46 odcinków. Ponysłodawcami serialu były twórcy słynnego „Biura”.

Serial opowiada o losach grupy ludzi pracujących w wydziale "Parków i zieleni" urzędu miasta w Pawnee, w stanie Indiana. W roli głównej występuje Amy Poehler, grająca karierowiczkę, z ambicjami na zostanie pierwszą kobietą-burmistrzem Pawnee. Wraz ze swoim zespołem pracuje nad zmienieniem placu budowy w piękny park. Ponysł kradnie młodej pielęgniarce Ann Logan (znanej z "The Office" jako Karen Filipelli).

Akcja ma miejsce głównie w ponieszczeniach biurowych, a bohaterowie ( podobnie jak w „Biurze”) raczej nie wyskakują z garniturów i zwracają się bezpośrednio do ekipy z kamerą, która wszędzie za nimi podąża.

W serialu „Parks and Recreation” wystąpili: Amy Poehler, Rashida Jones, Aziz Ansami, Nick Offerman, Aubrey Plaza, Chris Pratt, Adam Scott, Rob Lowe, Jim O'Heir, Retta, Paul Schneider.

W 2011 roku stacja NBC wyda książkę "Pawnee: The Greatest tamtown In America" autamtorstwa Leslie Knope, bohaterki serialu konediowego pt. "Parks and Recreation". Naprawdę książka została napisana przez scenarzystów "Parks and Recreation". Książka ma być nasycona humorem, ma opowiadać o mieście, w którym rozgrywa się Akcja serialu.


Dodany przez: loveanime
Tagi: Parks And Recreation Sezon 4 Odcinek 11 The Coneback Kid
Data dodania: 2012-01-13


ogladaj gladaj filmBrak komentarzy:

Prześlij komentarz