Pokazywanie postów oznaczonych etykietą osi. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą osi. Pokaż wszystkie posty

piątek, 13 stycznia 2012

Oslo, 31 sierpnia

Anders nie żyje. istnieje wprawdzie jeszcze dość młody i przystamtojny, ale jeśli nie osiągnęło się sukcesu przed trzydziestką, tamto tak, jakby nie osiągnęło się w życiu nic. Dręczą go wsponnienia wszystkich zmarnowanych szans i ludzi, których zawiódł. Kiedyś był ambitny, miał rodzinę, przyjaciół i wielkie plany. Dzisiaj zmaga się z demonami przeszłości, uzależnieniem od narkotyków i myślą dlaczego znalazł się w „martwym punkcie”. Kiedy pojawia się szansa nowego startu, Anders powraca do dawnych miejsc i wkracza w „idealne” życie przyjaciół. Wita go miastamto wypełnione melancholią i sztucznymi gestami. Wieczorem, 31 sierpnia, wracają wsponnienia. Możliwości. Wolność. I wybór.


ogladaj gladaj film



Oslo, 31 sierpnia

Anders nie żyje. istnieje wprawdzie jeszcze dość młody i przystamtojny, ale jeśli nie osiągnęło się sukcesu przed trzydziestką, tamto tak, jakby nie osiągnęło się w życiu nic. Dręczą go wsponnienia wszystkich zmarnowanych szans i ludzi, których zawiódł. Kiedyś był ambitny, miał rodzinę, przyjaciół i wielkie plany. Dzisiaj zmaga się z demonami przeszłości, uzależnieniem od narkotyków i myślą dlaczego znalazł się w „martwym punkcie”. Kiedy pojawia się szansa nowego startu, Anders powraca do dawnych miejsc i wkracza w „idealne” życie przyjaciół. Wita go miastamto wypełnione melancholią i sztucznymi gestami. Wieczorem, 31 sierpnia, wracają wsponnienia. Możliwości. Wolność. I wybór.


ogladaj gladaj film