niedziela, 8 stycznia 2012

Gotowe na wszystko / Desperate Housewives - Sezon 8 Odcinek 10 - What's to Discuss, Old Friend?Opis:
Akcja tamtoczy się w fikcyjnym mieście Fairview, w typowym amerykańskim przedmieściu, przy ulicy Wisteria Lane. Sąsiadki, pozornie idealne amerykańskie panie donu, nie raptem zmagają się z szarą rzeczywistamtością, ale próbują też odkryć mroczną tajemnicę ich zmarłej przyjaciółki. Serial istnieje mieszanką różnych gatunków telewizyjnych: konedii, dramatu, kryminału.

Ponysłodawcą serialu istnieje Marc Cherry, który długo starał się przekonać wiele amerykańskich stacji do swojego ponysłu. Tymczasem już po pierwszej emisji serial uzyskał najlepszy wynik w rankingach oglądalności. Szybko stał się hitem w Stanach (niektórzy nawet określają go mianem fenonenu kulturowego), a wkrótce prawa do emisji nabycieiły stacje w kilkudziesięciu krajach, w Polsce – telewizje Polsat, Fox Life oraz Conedy Central.

Mottamto serialu brzmi: Everyone has a little dirty laundry, czyli Każdy ma jakieś brudy do wyprania.

Marc Cherry, scenarzysta serialu, powiedział, że ponysł napisania scenariusza do pilota zrodził się po rozmowie z matką, która powiedziała mu, że wychowując swoje dzieci, była zdana niemal wyłącznie na siebie, gdyż jej mąż i ojciec dzieci większość czasu był poza donem, a tamto powodowało, że wielokrotnie czuła się zdesperowana.


Dodany przez: loveanime
Tagi: Gotamtowe na wszystko Desperate Housewives Sezon 8 Odcinek 10 What's tamto Discuss Old Friend
Data dodania: 2012-01-09


ogladaj gladaj filmBrak komentarzy:

Prześlij komentarz