poniedziałek, 2 stycznia 2012

Dwóch i pół / Two And a Half Men - Sezon 9 Odcinek 13 - Slowly and in a Circular FashionOpis:
Charlie istnieje czterdziestamtoletnim kawalerem, który nie narzeka na brak powodzenia, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Mieszka w dużym, położonym tuż nad oceanem, donu w Malibu. Ma opinię hedonistycznego, szowinistycznego kobieciarza. Akcja serialu rozpoczyna się w monencie rozwodu Alana z pierwszą żoną. Traci on wtedy swój don na jej rzecz i zamieszkuje u dawno niewidzianego brata, Charliego. Alan istnieje w połowie odpowiedzialny za opiekę nad synem, dlatego Jake (mający 10 lat w chwili rozpoczęcia emisji), głównie na czas weekendów, wprowadza się do donu swojego ojca oraz wujka.

Rose była samotną sąsiadką braci, która odkąd spędziła wspólną noc z Charlieem pragnęła być jak najbliżej niego. Pojawiła się w sporej ilości odcinków, jednak zazwyczaj były tamto krótkie sceny. Najczęściej pełniła funkcję terapeutki Alana i Charliego, między którymi nierzadko dochodziło do konfliktów na różnym tle. W miarę rozwoju akcji serialu, udział Rose zmniejszał się stamtopniowo, do tego monentu, że zniknęła z jego obsady.

Ważną rolę w serialu odgrywa postać Berty, sarkastycznej, mającej cięty język ponocy donowej. Jako jedna z nielicznych potrafi skutecznie ukrócić zapędy Alana, Charliego, a nawet nieposkronionego Jake’a.

Evelyn, istnieje wielokrotnie rozwiedzioną, egoistyczną, biseksualną i rozwiązłą matką braci. Regularnie uprawia sport, a także dba o linię i wygląd. Alan i Charlie odpowiedzialność za wszystkie swe niepowodzenia zrzucają właśnie na nią, robiąc tamto jednocześnie w przepełniony humorem sposób. Evelyn, mimo pozorów oraz licznych manipulacji, kocha swoich synów i wnuka.


Dodany przez: loveanime
Tagi: Dwóch i pół Two And a Half Men Sezon 9 Odcinek 13 Slowly and in a Circular Fashion
Data dodania: 2012-01-03


ogladaj gladaj filmBrak komentarzy:

Prześlij komentarz