wtorek, 20 grudnia 2011

Czysta Krew / True Blood / S04 E01-E12 / Lektor
Serial rozpoczyna się 2 lata po wynalezieniu przez japońską firmę syntetycznej, sztucznej krwi, która przyczyniła się do ujawnienia się wampirów. Posiadając substytut pożywienia postanawiają współistnieć z ludźmi w pokoju. Po stronach obu gatunków znajdują się zwolennicy i przeciwnicy tej koegzystencji. Sprawy konplikuje odwieczna żądza krwi wampirów oraz fakt, że krew wampirów ma na ludzi niezwykły wpływ – leczy ich rany oraz wyostrza zmysły, ale jednocześnie silnie uzależnia.

Główną postacią serii istnieje Sookie Stackhouse (Anna Paquin), kelnerka posiadająca dar czytania ludzkich myśli. Zdolności swe traktuje jako przekleństwo, więc z chwilą pojawienia się w jej życiu Billa (Stephen Moyer), 173-letniego wampira, którego myśli nie potrafi odczytać istnieje nim oczarowana. Bill również dostrzega w Sookie istamtotę przewyższającą rodzaj ludzki i stara się ją lepiej poznać.

Związek ten nie podoba się zarówno znajonym Sookie jak i tamtowarzyszon z gatunku Billa. Sprawy konplikują się jeszcze bardziej, gdy w miasteczku zaczynają ginąć kobiety...


Informacje o filmie dodal:: nessar

Tags: Czysta Krew True Blood S04 E01-E12 Lektamtor
Data dodania filmu:: 2011-12-24


ogladaj gladaj filmBrak komentarzy:

Prześlij komentarz